Loading...
Kids Club 2018-06-26T19:05:03+00:00

ENGLISH KIDS CLUB to nasze nowatorskie kursy angielskiego dla maluchów w wieku 3 – 6 lat to doskonałe połączenie zabawy z nauką języka angielskiego na podstawie programów autorskich udoskonalonych w trakcie ponad 12-letniego nauczania dzieci przedszkolnych.

Zajęcia odbywają się w Plewiskach w trybie 1 x 45-min. tygodniowo.

Powody, dla których warto uczyć dzieci języków obcych od najmłodszych lat:

Nauka zwiększa ciekawość świata

Rozpoczęcie nauki języka obcego pomiędzy 3 a 6 rokiem życia stymuluje rozwój mózgu dziecka zwiększając jego możliwości intelektualne, ćwiczy pamięć, ułatwia naukę kolejnych języków i innych przedmiotów szkolnych, a także zachęca do dalszej edukacji i zwiększa ciekawość świata.

Zwiększone prawdopodobieństwo opanowania języka obcego

Pokazuje, że nauka nie musi być nudnym obowiązkiem, ale może sprawiać przyjemność i radość, ale nade wszystko zwiększa prawdopodobieństwo rzetelnego opanowania języka obcego.

Przyswajanie języka w sposób naturalny

Nauka języka obcego odbywa się przez wykorzystanie naturalnego procesu nabywania języka- poprzez słuchanie i działanie. Nasi nauczyciele stosują metodę bezpośrednią, której efekty nauczania są widoczne już po paru tygodniach nauczania.

Nauka poprzez zabawę

Dzieci słuchają poleceń nauczyciela w języku obcym, wykonują zadania oraz ćwiczenia. Po krótkim czasie zaczynają zapamiętywać rymowanki, wierszyki, piosenki i krótkie wypowiedzi. Nauka odbywa się na podstawie podręczników, zatwierdzonych przez MEN oraz autorskich programów naszych nauczycieli. Na zajęciach lektorzy używają również kart obrazowych, kolorowych plansz ze słownictwem, puzzli, domina, memory.

o szkole europa
język polski dla obcokrajowcówklasy 2-języczne szkoła europa
lektorzy szkoła europa
kurs językowy szkoła europa
aktualności szkoła europa
metoda bezpośrednia szkoła europa
test z języka angielskiego szkoła europatest z języka niemieckiego szkoła europa
cennik szkoła europakontakt szkoła europa